Кожна шоста новобудівля буде електродомом

ПроСВІТ, На здоров'я
11/12/2020, Leave a comment

У цьому році в Берестейський області введено в експлуатацію два житлових будинків з використанням електричної енергії для опалення, гарячого водопостачання та приготування їжі в Дорогичині і Барановичах. До кінця року мають бути побудовані ще два в Барановичах. У 2021 році планується зубудувати три електродома загальною площею близько 11 тис. кв.м. у Дорогичині і Малориті побудують п’ятиповерхівки, в Кобрині – десятиповерховий.

Всього в Брестській області в 2021 році намічено ввести в дію 590 тис. кв.м житла. На нинішній рік регіону доведено завдання по будівництву 650 тис. кв.м. Більшість з них здано в експлуатацію, з них 2,1 тис. квартир і приватних будинків заплановано побудувати для багатодітних сімей. 

Будуть спрямовані на поліпшення житлових умов 2 308 багатодітних сімей. За оперативними даними, видані направлення і прийняті рішення про надання державної підтримки 2,8 тис. Як покращувати житлові умови – будівництвом індивідуального житла або квартири – вибирають самі багатодітні сім’ї“, – пояснив заступник начальника управління інвестицій, будівництва та ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС комітету з архітектури і будівництва облвиконкому Олексій Дробишевський. 

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь