Колодяжне готується до ювілею

ПроСВІТ, Новини
17/02/2019, Leave a comment

25 лютого 2021 року відзначатимуть 150-річчя від дня народження видатної письменниці та громадського діяча Лесі Українки. В області йде активна підготовка до цієї дати.

“Плани у нас грандіозні. Звичайно, не все вдасться реалізувати за рахунок коштів обласного бюджету. Тому будемо шукати інші шляхи фінансування. Але першочергове завдання – це реконструкція «лесиних» будиночків та ремонт приміщення музею. Це історичне надбання всього українського народу слід зберегти та передати нащадкам”, – каже заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось. Крім цього обласною регіональною програмою передбачено благоустрій навколо Колодяжненського будинку культури. “Саме там орієнтовно відбудеться головне святкування”, – зазначив Валентин Цьось.

Не оминули увагою й озеро Нечимне. В рамках програми, водойму хочуть очистити та перенести сюди погруддя відомої українки, що нині знаходить в Колодяжному біля будинку культури. Натомість, туди виллють новий пам’ятник з бронзи. На території Нечимнівської сільської ради планують створити музей старожитностей та музей драми-феєрії «Лісова пісня».

За матеріалом Волинь-пост

  • 5
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *