Комунальне господарство запустило контакт-центр

Єдину точку направлення запитів щодо вирішення питань у сфері житлово-комунального господарства створили берестейські комунальники. “Вранці 15 жовтня номер 115 за підтримки КУП” Центр інформаційних технологій Мінміськвиконкому “був переключений на наш контакт-центр. Зараз в денний час дзвінки приймають шість чоловік, вночі – два. У перший тиждень роботи оператори оформили понад 3 тис. заявок, за дві тижні – понад 7 тис. “, – відзначили в управлінні житлово-комунального господарства. Оператори центру цілодобово приймають дзвінки за телефонним номером 115.

На першому етапі в зону обслуговування увійшли Бересть і Берестейський район, де проживають власники приблизно 600 тисяч особових рахунків. Максимальна кількість дзвінків від абонентів надходить з 7 до 11 години. До контакт-центру підключені підприємства житлово-комунального господарства. Йдеться про житлове ремонтно-експлуатаційне управління, водоканал, котельнн господарство, сміттєпереробний завод, дорожньо-експлуатаційне підприємство, виробниче комунальне унітарне підприємство  “Комунальник”, Берестейське районне ЖКГ. Місцеві жителі, набравши номер 115, можуть подати запит на вирішення проблем, пов’язаних з водопостачанням та водовідведенням, опаленням, електро-, загальнобудівельними і покрівельними роботами, несправностями ліфта, побутовими послугами, санітарним станом та благоустроєм. Оператори обробляють заявку і направляють її майстру, потім відстежують виконання.

Управління житлово-комунального господарства продовжує роботу по підключенню до єдиного контакт-центру інших міст і районів: “Готуємося в листопаді підключити Каменець, Малориту, Кобринь і Жабинка. Мета – в максимально короткі терміни охопити всю область. Це завдання необхідно виконати до кінця року“.

За матеріалом БелТА

1 thought on “Комунальне господарство запустило контакт-центр”

  1. woman сказав:

    гарні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 thought on “Комунальне господарство запустило контакт-центр”

  1. woman сказав:

    гарні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *