Конкурс “7 чудес Берестя”

Берестейський міськвиконком організував опитування, в якому пропонує місцевим жителям розповісти про сім чудес свого міста. Мета акції – з’ясувати, які місця найбільш популярні у місцевих жителів, підвищити інтерес до міської культури, а також привернути до Берестя ще більшу увагугостей.

Бересть як місто з багатою 1000-літньою історією має безліч цікавих місць на своїй карті: будь то будинок, вулиця чи скульптурна композиція. Пропонуємо взяти участь в опитуванні” 7 чудес міста Берестя” і внести свої пропозиції на цю тему. Кожен може назвати улюблену пам’ятку“, – відзначили організатори. Запропоновані учасниками варіанти будуть публікуватися на офіційному сайті Брестського міськвиконкому. За підсумками акції планується створити оригінальні матеріали, які будуть розміщені на зупинках громадського транспорту обласного центру. 

Опитування стартує 1 листопада і завершиться 31 грудня. Свої ідеї можна надсилати на адресу електронної пошти ispolkombrest@brest.by c позначкою “7 чудес міста Берестя”.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *