Конференція, добровольці та пенсіонери (АУДІО)

Віктор Місіюк, Новини
21/11/2021, Leave a comment

«Українська мова у культурному просторі Підляшшя» – тема цьогорічної 5-ї Підляшської наукової конференції, яка відбулася у Бельському центрі культури (19-20 листопада 2021 р.). У ньому взяли участь близько 40 науковців з Польщі, України та Білорусі. Головним організатором був Підляський науковий інститут.

Добровольча пожежна частина в Слохах Аннопільських є однією з найкращих волонтерських команд на Семятиччині. Щороку вона бере участь у близько 30 рятувальних операціях. Також бере участь у різноманітних конкурсах, вправах та благодійних акціях. Добровольці вже більше року мають нову бойову машину за програмою Євросоюзу “Польща-Білорусь-Україна”.

У Дубно після капітального ремонту осередку культури запрацював клуб «Сеньйор +». Програма заходів включає, серед іншого гімнастику, приготування їжі, зустрічі з гостями, концерти, виготовлення новорічних прикрас. У них беруть участь близько 20 жителів цього села, також їздять троє з Шешила та Вигонова. Збори проводяться двічі на тиждень, після чого всі йдуть на 4 кілометрову прогулянку. Одне з приміщень стане музеєм громади села Дубно.

Залишити відповідь