Концерт Поля Манондіза

Віктор Місіюк, Оголошення
11/12/2019, Leave a comment

12 грудня о 18 годині у ковельському Народному Домі «Просвіта» відбудеться концерт франко-українського співака Поля Манондіза. Спывак презентує альбом під назвою «Зацілую».

Поль Манондіз – володар «Золотого призу» Брюссельської консерваторії, виконавець, композитор та справжній шансоньє. В його піснях вишукана лірика, тонкий мелодизм, пристрасть та, безумовно, французький шарм. Родзинка виступів Поля – пісні українською. Оригінальний акцент та палке кохання до України роблять пісні Поля незабутніми та унікальними.

У 2015 році Поль Манондіз заради коханої дружини музикант переїхав до Києва і підірвав своїми піснями вітчизняний шоу-бізнес. Зворушлива історія кохання француза і українки лягла в основу кліпу на пісню «Зацілую», який набрав вже більше 1 мільйона переглядів в соціальних мережах.

Потужний вокал та надання рокового звучання вже відомим композиціям роблять виконання пісень Поля Манондіза по-справжньому оригінальними.
Не залишають байдужими слухачів і пісні українською мовою. Широко-відомі «Черемшина», «Ніч Яка Місячна», «Люляй Люляй», «Вирушали хлопці», «Квітка-душа» набувають нового шарму. Також у Поля є і авторські пісні українською «Зацілую», «Це ти», «Небокрай».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *