Кошти збереження Шацького поозер’я

ПроСВІТ, На здоров'я
09/09/2020, Leave a comment

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів депутати підтримали пропозицію Володимира Гунчика  та рекомендували, аби на сесії обласної ради заслухати інформацію про результати діяльності робочої групи з питань обміління Світязя.

Член групи, депутат Юрій Ройко, повідомив є напрацьована концепція порятунку Шацького поозер’я: “Виконавчій владі потрібно їхати до Києва та відстоювати виділення коштів. Зараз потрібна серйозна робота. Розслаблятися щодо майбутнього Світязя не можна. Добре, що зараз пішли дощі, а що буде в лютому ніхто не знає.

Директор Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області Назарій Поліщук запевнив, що кошти в сумі 300 тис. грн, які обласна рада виділила на виготовлення проєктно-кошторисної документації реконструкції  інженерної інфраструктури Копаївської меліоративної системи, будуть освоєні до 1 листопада 2020 року. Офіс водних ресурсів переконує, що ці заходи потрібні для порятунку Шацького позер’я. В наступному очікується виділення 10 млн. грн з Державного водного фонду на здійснення реконструкції системи.

На засіданні  депутати розглянули проєкт рішення обласної ради  Про внесення змін до Регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020», який розроблений управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Серед іншого запропоновано підтримати пропозиції адміністрації щодо проведення заходів, спрямованих на збереження Шацького поозер’я (168 тис. грн).

За матеріалом Волинської обласної ради

Залишити відповідь