Крадій заліз до бусу з ОМОНом

ПроСВІТ, Новини
24/11/2020, Leave a comment

Раніше судимий 43-річний житель Берестя, звільнившись з місць позбавлення волі, знову взявся за дрібні крадіжки. Увечері, вживши «для хоробрості» трохи спиртного, він вийшов перевіряти надійність їх замків у припаркованих на вулиці машин. Після кількох невдалих спроб один з автомобілів виявився незачиненим. Чоловік проник в салон «BMW» і викрав залишені в ньому очки, ФМ-модулятор і флеш-карту. Наступні кілька іномарок виявилися замкненими.

Після чоловік побачив мікроавтобус двері якого виявились незачиненими. Вв салон чоловік побачив співробітників ОМОНу. Мікроавтобус був службовим транспортом. Крадій не розгубився і сказав що помилився автомобілем.

Поведінка чоловіка привернула увагу іншого співробітника ОМОН, який перебував в автомобілі поблизу:

– Перше, на що я звернув увагу – сонячні окуляри! Трохи дивно бачити людину в сонячних окулярах в темну пору доби. Я став спостерігати за цим чоловіком в бічне дзеркало. Він не робив різких рухів, поводився обережно, але його поведінка була не зовсім звичайним для простого перехожого. А коли він «випадково» заглянув в службовий автомобіль, сумнівів не залишилося: це автомобільний злодюжка. Ми його затримали.

Крадій був доставлений в Ленінський райвідділ Берестя. При ньому знаходилося викрадене майно. Речі повернули господині на наступний день.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь