Крадій-серійник з Чернинського угрупування

ПроСВІТ, Новини
12/11/2020, Leave a comment

5 листопада на парковці біля залізничного вокзалу в Бересті у каршерінговой іномарці затримали жителів Берестського району (40 і 38 років). На вокзал вони приїхали здати в обмінник викрадену валюту.

Чоловіки винесли з будинку жительки Берестя 7 тисяч доларів, 1,4 тисяч євро, 100 тисяч російських рублів і золоту каблучку. Раніше в іншої мешканки міста вони ж вкрали 1,7 тисяч доларів. В обох випадках заявниці, йдучи з дому, не включили охоронну сигналізацію, чим скористалися крадії.

Перші заяви про розкрадання з приватних будинків в мікрорайонах обласного центру (Березовка, Плоска, Козловичі, Красний двір) і в прилеглого села Митьки почали надходити з вересня цього року. Як правило, злодії проникали в помешкання ввечері через веранди і крали виключно коштовності і гроші. Діяли настільки грамотно, що потерпілі не відразу звертали на це увагу.

Відомо, що в серпні старший з фігурантів звільнився з місць позбавлення волі. Раніше він був учасником «Черненського» угрупування, яке в кінці 90-х і початку 2000-х займалося розкраданнями з котеджів.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь