Круглі столи з представниками Ай-Пауер

ПроСВІТ, Новини
14/02/2020, Leave a comment

7 лютого на базі адміністрації вільної економічної зони «Бересть» відбувся координаційна круглий стіл щодо організації подальшого діалогу з громадськістю в справі діяльності акумуляторного заводу. В організаційному засіданні взяли участь представники державно-громадської групи екологічного контролю, адміністрації ВЕЗ «Бересть», Берестейського міського, районного та обласного виконавчих комітетів, ТОВ «АйПауер», а також ГО «Екодім».

Учасниками зустрічі було визначено механізм збору запитань від громадськості про плановану господарську діяльність ТОВ «АйПауер», обговорено тематику круглих столів і, відповідно до неї, профіль експертів, а також способи залучення широкої громадськості до дискусії та інформування про результати обговорення.

Рекламу проведення заходів розміщено на сайтах та рекламних сторінках

Найближчим часом будуть організовані дві зустрічі:

Тема 1: «Форми і способи участі громадськості в прийнятті екологічно значимих рішень». На круглий стіл запрошені представники Орхуського центру Республіки Білорусь. 

Тема 2: «Аналіз впливу акумуляторного виробництва на навколишнє середовище і людину». На круглий стіл запрошені профільні експерти з Російської Федерації. 

Питання для проведення круглого столу сформовані на підставі попередніх звернень та коментарів в мережі інтернет. Збір питань здійснюється до 16.02.2020. Для того, щоб питання були задані експертам, їх можна відправити: на відкриту лінію Групи компаній 1AK-GROUP, яка функціонує у формі чату на сайті 1ak-group.com , e-mail – info@1ak-group.com , а також на поштову адресу підприємства ТОВ «АйПауер» – 224020, Берестейська область , Бересть, вул. Піонерська д.52, оф. 608.


За матеріалом Віртуальний Бересть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *