Купальську ніч в Дубичах Церковних погода не зіпсувала
Ні дощ, ні холод не могли зіпсувати суботню подію “На Івана, на Купалу” на Бахматському водосховищі біля Дубич Церковних Гайнівського повіту. Це, безсумнівно, найбільша подія, що відноситься до традиції купальської ночі в регіоні.Світлина від Aleksander Wasyluk.

Я був на цій події кілька разів, але ніколи не залишався до кінця і не бачив обряд пускання вінків. Чудово!” – захоплено каже мотоцикліст, про процесією молодих дівчат, які, під звуку музики, заходили по пояс до холодної води, щоб, як кожного року, виповнити обряд купальської ночі. І негайно в воду за вінками кидались молоді люди.Світлина від Aleksander Wasyluk.

Лише в Дубичах, пускання вінків, має такий містичний характер. В інших місцях воно виглядає набагато скромніше, – каже пані Кристина. – Унікальний клімат створює залив Бахмати. Але художньо і організаційно все також на високому рівні. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Photo Art Kaktus Design.Не дивно, що саме Купальська ніч у Дубичах приваблює тисячі людей з регіону, країни і за кордону. Їх тягне сюди магічна декорація природного амфітеатру над водою – залив Бахмати, а також унікальна атмосфера і музика.Світлина від Photo Art Kaktus Design.А на сцені можна було почути народні колективи, які виконували традиційні пісні та танці. Серед них були представники з регіону (включно з Більськом, Гайнівкою, Вуорлею), а також з України та Білорусі. Були також гурти, які грали більш важку музику. Серед іншого Горпина з Ольштина, Крамбабула з Познані і зірка вечора – ТаРута з Києва.Світлина від Photo Art Kaktus Design.Українську музику глядачі готові були слухати безкінечно довго незважаючи ні на темряву, ні на холод. І серед глядацької аудиторії, і на сцені, були представники всіх поколінь.Світлина від Photo Art Kaktus Design.Багато прийшли сюди з усіма сім’ями з наметами і барбекю і залишилися на Бахматах до наступного дня. Концерти супроводжував, як і кожен рік, купальським ярмарком.Світлина від Photo Art Kaktus Design.Організаторами заходу були Союз українців Підляшшя та громада Дубичі Церковні.

За матеріалом Гайнівка.Наше місто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *