Кує зозуля, кує сивая (ВІДЕО)

Солістка гурту “Добрина” Оля Іванюк і iStudio записали підляську родинно-побутову пісеню “Кує зозуля, кує сивая, по саду літаючи”.  Пісню на тлі повільної річної течії опублікував на своєму ютуб-каналі Януш Бальчин, який написав музичну обробку. Оздобив народну перлину колектив з гитаристів Матвія Яновича, Каміля Луковського і барабанщика Роберта Стасюлевича.

Текст пісні  записаний в 1999 році музикологами Ларисою Лукашевич і Галиною Похилевич од жительки села Дениски з околиць Більська опубліковано в праці “Традиційні пісні українців Північного Підляшшя” (2006) в розділі звичайних співних весільних пісень.

Цілком можна погодитися з авторами перших коментарів: “чад! … все супер”, “але ж файний клімат”. На сторінці Скансену в Козликах відеозапис супроводжує коментар: “Пишаємося артистичними пошуками наших друзів. Браво Оля Іванюк і Добрина! Народна пісня з Підляшшя з ностальгічним мотивом“. Твір вийшов захоплюючий, напружено-динамічний і глибоко ліричний одночасно. Зразу уявляєш як пісня розходиться по фонотеках любителів доброї музики. Щиро вітаємо їх і виконавців! Без усякого сумніву цей хіт звучатиме з багатьох сцен. 

Кує зозуля кує сивая по саду літаючи
Плаче дивчина плаче нибога на людей горуючи 2

Бодай зозуля бодай сивая на літо не кувала
Як виковала мою матьуонку я й сиротой зостала 2

Як я ковала буду ковати по саду літаючи
Як ти плакала будиш плакати на люди горуючи 2

  • 15
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *