Кішка десять днів провела на верхівці вежі

Віктор Місіюк, На здоров'я
29/11/2021, Leave a comment

Кішка понад 10 днів провела на верхівці водонапірної вежі у колишньому військовому містечку, куди потрапила полюючи за голубами. А ось назад спуститися не змогла — кричала, кликала на допомогу, поки зоозахисники не звернулися до рятувальників.

До кобринської служби порятунку, з проханням зняти кота з вежі, звернулася Ірина Омельянчук, керівник зоозахисного руху «Animal Help» з Берестя і дала координати кобринської колеги. Тамара Петрукович, волонтер із Кобриня, надала рятувальникам котоловку із принадою-їжею, до речі, у Берестейській області подібний пристрій — велика рідкість. Спеціальна пастка для котів дозволяє надати допомогу тварині, яка потрапила у скрутну ситуацію, і не нашкодити їй при цьому, — розповідає начальник варти Кобринського райвідділу з надзвичайних ситуацій старший лейтенант Максим Куришко

Рятувальники встановили клітку-пастку на вершині вежі, а наступного дня вже спустили її разом із твариною. Тварина виявилася кішкою. Кішечку наступного дня відвезли до ветеринарної клініки.

За матеріалом kobrin.by

Залишити відповідь