Локальна історія і локальні клопоти (АУДІО)

ПроСВІТ, Новини
17/08/2020, Leave a comment

В новому випуску “Української думки” мова йде про ініціативи мешканців сіл в справі збереження історичної пам’яті, а також вирішення проблем зі стоком дощових вод.

Поруч із селом Вулька Надбужна в гміні Сем’ятичі встановлено пам’ятник, що вшановує страту жителів села, та меморіальна дошка. У 1941 році, після смерті німецького офіцера в сусідньому Слохи Аннопільські (він загинув від вибуху гранати, кинутого радянським лейтенантом, одягненого в цивільний одяг), нацисти помстилися. У страті загинуло майже 70 людей (в основному це мешканці Слохів, Клекотів та 14 жителів Вульки). Ініціатором проекту “Наше село, наша історія” стала Йоланта Собесюк, жителька Вульки.

Триває генеральна реконструкція національної дороги № 66 (також будується паралельна велосипедна доріжка) на ділянці від Більська до Кліщель. Радник гмінної ради Вуорлі – Дарій Василюк з Маленників вважає, що відсутність двох водоводів в околицях села створить проблеми з відтоком води з полів із західного боку дороги. Після більших дощів поля вже підтоплювались.

Залишити відповідь