Любителів наркотичного кайфу отримали од двох до десяти років обмеження волі

ПроСВІТ, Новини
07/07/2021, Leave a comment

Троє жителів Кобриня (1995, 1996 і 1997 років народження) оплатили і забрали в Берестейському районі закладку з не менш ніж 4,73 г мефедрона. Перевезли і зберігали його в Кобрині, частину речовини вжили. Одна з представниць цієї компанії продала четвертої фігурантці 1994 року народження не менше 0,39 г психотропу. Також ця жінка купила не менше 1,41 г марихуани: частину вжила, решту зберігала без мети збуту.

Крім того, двоє молодих людей, будучи під впливом психотропу, надали свою квартиру для споживання мефедрона чотирьом громадянам.

Дівчину 1996 року народження суд Кобринського району  визнав винною у груповому незаконному обороті психотропів у великих розмірах та наданні приміщень для споживання психотропів. Її засуджено до десяти років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії в умовах загального режиму. Їй доведеться заплатити 2,9 тисячі рублів штрафу.

Молодик 1995 року народження за цими двома статтями Кримінального кодексу отримав дев’ять років позбавлення волі в колонії посиленого режиму, а також 2,9 тисячі рублів штрафу.

Наймолодшому фігуранту суд призначив вісім років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії в умовах посиленого режиму. Йому теж доведеться заплатити 2,9 тисячі рублів штрафу.

Жінку 1994 року народження за незаконне без мети збуту придбання і зберігання психотропів і наркотиків суд засудив до двох з половиною років обмеження волі без направлення до виправної установи відкритого типу.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь