“Лютневі музичні вечори” пройдуть 7-27 лютого в Пинську

У Пинську з 7 по 27 лютого відбудеться XXIV фестиваль “Лютневі музичні вечори”, повідомила завідуюча відділом концертної і виставкової діяльності міського Будинку культури Лариса посіли: Якушевич. У програмі форуму 5 музичних вечорів, які відбудуться у стінах міського концертного залу.

“Фестиваль є брендом нашого року, традиційним зимовим святом. Пинчуки із задоволенням приходять на концерти. Вони заздалегідь цікавляться програмою, сюрпризами і новинками. У нинішньому році ми підготували дві прем’єри – запросили гітариста з Угорщини Ференца Берната, також у нас вперше виступить молодий і талановитий піаніст Олександр Данилов”, – розповіла Лариса Якушевич.

Соліст Білдержфілармонії Олександр Данилов є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів. Саме він сьогодні відкриє програму форуму концертом фортепіанної музики. Мінчанин виконає твори Бетховена, Шопена, Чайковського, Балакірєва. Увечері 10 лютого жителям Пинська пропонують провести під звуки російського романсу. Перед публікою виступлять відома піаністка Тетяна Старченко і солістка Національного академічного Великого театру Білорусі Наталія Акініна (меццо-сопрано). Вони виконають старі класичні романси і твори сучасних авторів.

Подарунком для городян стане концерт угорського гітариста-віртуоза Ференца Берната, який відбудеться 18 лютого. Гість порадує слухачів майстерністю виконання класичної, джазової, народною музикою, фламенко. 20 лютого запланований концерт органної музики, соло на якому буде мінчанка Катерина Миколаєва.

Завершиться форум 27 лютого виступомом  міського камерного оркестру під керуванням Оксани Макаревич. В репертуарі пинського колективу різноманітні твори – від класики до джазу. Фестиваль “Лютневі музичні вечори” проводиться в Пинську з 1994 року.

Криниця: БЕЛТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *