Лісоруби поїхали до магазину на чужому авто

ПроСВІТ, Новини
31/07/2020, Leave a comment

45-річний житель Пружан займався заготівлею деревини в лісі поблизу одного з сіл Малоритського району. Коли він закінчив роботу і вийшов до автомобіля, виявив відсутність свого транспортного засобу.

Чоловік не тільки не замкнув іномарку, але і залишив ключі в замку запалювання. Дістатися додому йому допомогли прибули на місце події міліціонери. Через три години після звернення громадянина, правоохоронці встановили місцезнаходження зниклого майна. Автомобіль був виявлений, а правопорушники затримані завдяки злагодженій роботі співробітників Малоритського і Кобринського райвідділів внутрішніх справ. «Опель-вектра» зі слідами характерними для дорожньо-транспортної пригоди був зупинений інспекторами Державтоінспекції поблизу Кобриня.

З 49-річним і 35-річним крадіями потерпілий познайомився в Пружанах. За матеріальну винагороду чоловік запропонував “новим приятелям” надати йому допомогу в валки лісу. Ось тільки працівники з них виявилися слабі: посилаючись на втому, вони часто відлучали. І в якийсь момент, горе-працівники «загубилися» в лісі. Пізніше з’ясувалося, що у них закінчилося спиртне. Оскільки магазину поруч не було, друзі вирішили «позичити» чужий автомобіль і відправитися за добавкою.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь