Марадонна “майже” підписав контракт з берестейським клубом

Дієго Марадона дав прес-конференцію на посаді технічного директора мексиканського клубу «Дорадос». Спортивний портал Marca опублікував відео і цитати з виступу футболіста в якому він згадав Білорусь:

– Я майже підписав контракт з білорусами, а потім залишив це на потім, тому що я збираюся, залишатися тут довго. Ми розповімо все, хлопці, я робив те, чого не треба робити.

Крім того він повідомив, що отримав запрошення від президента Венесуели очолити національну збірну. Загалом Марадонна збирається вивести мексиканський футбол на такий рівень, щоби місцеві коменди грали на рівні німецьких та бельгійських. 

В кінці серпня Марадона привітав Президента Білорусі з днем народження: “- Не перестаю захоплюватися президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Хочу привітати його з днем ​​народження і подякувати за те, що він дав мені робоче місце в його країні. Наступного тижня почну свою діяльність в берестейському «Динамо»“.

Перед тим відомий футболіст відвідав Бересть де дав офіційну прес-конференцію як президент клубу. До того з’явились світлини на яких він підписував контракт з клубом. Інформацію підтвердив футбольний клуб “Динамо-Бересть”. Після того як була отримана інформація про мексиканський контракт Марадони прес-секретар Ольга Хіженкова заявила Бі-бі-сі: “Ця новина для нас несподівана, ми дізналися її зі ЗМІ.. Ми намагаємося зв’язатися з менеджерами Марадони, але вони поки не виходять на зв’язок. Вважаю, тому що у нас різні часові пояси. Контракт з брестським” Динамо ніхто не розривав, він на сьогоднішній день в силі. Як тільки з’ясуємо ситуацію, зможемо висловити свою думку”. Пізніше клуб офіційно заявив, що контракт дозволяє Марадоні працювати в кількох клубах.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *