Мародери зазіхають на колії найдовщої вузькоколійки

ПроСВІТ, Новини
30/11/2021, Leave a comment

Рух колійного транспорту на найдовщій в Європі вузькоколійці, так званому Поліському трамваї, зупинено з березня 2020 року у зв’язку з карантином. Згідно з офіційними заявами «Укрзалізниці» збитки «Поліської вузькоколійки» склали за минулий рік 16 мільйонів гривень. Її утримання для цього  відомства є нерентабельним.

З першого грудня, коли входить у дію Наказ “Укрзалізниці”, вивільнені/переведені на інше місце роботи/звільнені згідно з заявами: машиністи депо Антонівка у повному складі, начальники та чергові станцій Антонівка, Володимирець, Біла, Зарічне, обхідники колій 2/3 складу, провідниці. Натомість лишаються лише сторожі з їх бригадиром.

Ще не встигло остаточно припинити діяльність депо “Антонівка”, як уже почали розкрадати колії поблизу Зарічного. Проте працівникам дільниці вдалося зашкодити зловмисникам-мародерам та відновити полотно. Чи не повториться таке у будь-який момент знову на протяжності 106 кілометрів вузькоколійки?

Нагадаємо, активісти намагаються врятувати вузькоколійку. 29 травня 2021 року Асоціації збереження історії залізниць України замовила рейс «Антонівка – Зарічне».

За матеріалом 0362.ua

Залишити відповідь