Масове десантування

ПроСВІТ, Новини
15/09/2021, Leave a comment

На Берестейському полігоні в рамках військових навчань “Захід-2021” відбулося масове десантування оперативно-тактичного десанту.

14 вересня з 20 літаків Іл-76МД десантувалися понад 350 десантників з Росії і Білорусі, а також близько 30 одиниць техніки.

Після десантування військовослужбовці двох країн висунулися на вказаний рубіж і стримали висунення резервів противника.

Командувач силами спеціальний операцій Збройних Сил Білорусі генерал-майор Вадим Денисенко так прокоментував результати навчань:
Напередодні висадки оперативно-тактичного десанту на Берестейському полігоні пройшло нічне десантування військовослужбовців Білорусі, Росії та Казахстану. На нічне десантування військовослужбовців Казахстану ми запросили вперше.

На кожному такому навчанні ми збільшуємо кількість спільних підрозділів, щоб військовослужбовці відчували плече товариша при здійсненні стрибків з парашутом. Техніка та особовий склад приземлилися строго в площадку для десантування та приступили до виконання завдань за навчанням.

На цьому навчанні ми вже відпрацювали найскладніші завдання. Це десантування як днем, так і вночі, бойова стрілянина в темний час доби, захоплення острова, подолання водних перешкод.

За матеріалом Міністерства оборони Республіки Білорусь

Залишити відповідь