Мати втопила дорослу доньку

26-річну Анну Кожушко, хвору на ДЦП, знайшли втопленою у ванній. У вбивстві дитини зізналася рідна матір дівчини. Пізніше відкрилися страшні подробиці. 

Вдома було так ідеально чисто, як в операційній

Народження Ані стало великим випробуванням для мами Валерії.  Дитинка мала ураження центральної нервової системи. Лікарі були відвертими: дитя не ходитиме, не сидітиме, не розмовлятиме… Та жінка заповзялася виходити крихітку.

 Тато мамину ношу не поділив.  Валерія опинилася сам на сам зі своєю бідою. Але не впала у відчай, жила надією на те, що Господь пошле її Ані полегшення чи навіть зцілення. 

– Валерія жила з донькою у двокімнатній квартирі, – розповідає секретар Колківської селищної ради Ганна Лотвін. – Ми часто їх відвідували. Старалися принести якийсь гостинець.  Валерія, хоч і приймала дарунок, завжди казала: «Та не треба, ми все маємо. Може, занесіть тому, в кого нема». Вдома у них була ідеальна чистота. 

Повірила у спасіння…

У Колках розповідають, що Валерія – не з тих, хто скаржиться на долю. Вона звикла покладатися на себе. Задумала зробити у квартирі ремонт – поїхала за кордон на заробітки.  Аню доглядали бабуся і тітка. 

Вже минув 26-й день народження Ані. Валерія не влаштувала  особистого життя, присвятила себе дитині. За кожним несміливим порухом Ані стояла важка і фізична, і моральна праця її мами Валерії. Що надламало цю сильну жінку?

Кажуть, незадовго до трагедії Валерія стала цікавитися однією з відомих релігійних організацій. Хоч її представництва у Колках немає, зате зв’язок з громадою жінка тримала через телефон. Виступи пастора могла бачити по телебаченню: як виганяє з людських тіл демонів, зцілює немічних від раку та ДЦП. Особливо жінку цікавило останнє – спасіння для її хворої Ані. Повіривши, що молитва пастора і музика зможуть повернути дитину до життя,  наважилася звернутися по допомогу…

50 тисяч – за смерть?

Спеціалісти вважають, що секта була створена з метою маніпулювання свідомістю громадян, коли людям бажане видають за дійне, і вони вірять. А неймовірні «зцілення наяву» назвали звичайною акторською грою.

Психологи-криміналісти розповіли, як здійснюється вплив на людину.  Під час «сеансів» застосовуються методи нейролінгвістичного програмування. Людей вводять у транс гучною ритмічною музикою, мінливою кольоровою гамою, ефектом маятника. У цьому стані людина стає надзвичайно довірливою, тому й вірить усьому, що говорять.

 У людини після таких «сеансів» настають зміни психіки! І повернутися до нормального психологічного стану складно. Тож не дивно, що члени секти стають добровільними спонсорами організації. Вони вірять, що, підтримавши церкву грошима, і самі зможуть зцілитися. І що більше віддаси, то більше отримаєш…

Кажуть, Валерія нашкребла понад 50 тисяч гривень. Але зцілення не сталося.  Зневірившись,  напоїла  доньку снодійним, занесла у ванну і … втопила.

 Суд визнав жінку неосудною. Зараз вона проходить лікування в одному зі спеціалізованих медичних закладів. У Колках жінку не осуджують,  вірять, що помутніння, навіяне аферистами,  минуло. 

За матеріалом Високий Замок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *