Машину знайшли в закинутій клуні

ПроСВІТ, Новини
27/05/2020, Leave a comment

Вранці 22 травня житель Кобринz не знайшов свій автомобіль Volkswagen Multivan Т4, який напередодні припаркував у дворі багатоповерхівки. З урахуванням дорогого будівельного інструменту, який лежав в машині, загальна сума збитку склала близько 30 тисяч рублів. 

Вивчивши записи з камер відеоспостереження, міліціонери встановили, що мікроавтобус викрали близько 2:30. Маршрут руху вказував, що транспорт треба шукати за містом.

Увечері того ж дня бус виявили в 15 кілометрах від райцентру – в гаражі на території покинутого домоволодіння. На той час була отримана інформація про чоловіка, який може бути причетний до злочину. Вночі підозрюваного затримали в Кобрині, – розповіли у відділенні по розкриттю злочинів у сфері автобізнесу.

Крадієм виявився раніше судимий 47-річний житель райцентру відомий тим, що крав автомобілі в Європі і легалізував їх в Росії. Цього разу він йшов на справу в надії на кримінальне минуле «буса» та розраховував, що власник побоїться заявляти про зникнення в міліцію. Розрахунок виявився невірним: машина виявилася юридично чиста. 

Клуня в який крадій обладнав гараж для переховування краденого, належить далеким родичам. Чоловік взяв у них ключ від будівлі кілька місяців тому.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *