Мер обмежив використання піротехніки

ПроСВІТ, Новини
02/01/2021, Leave a comment

Міський голова Ковеля видав розпорядження за №295-р, відповідно до якого для дотримання безпеки і порядку, аби запобігти правопорушенням під час проведення святкових, новорічних та різдвяних заходів, беручи до уваги вимоги чинного законодавства.

Распорядженням заборонено використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) фізичним і юридичним особам на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, а також суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в межах Ковельської територіальної громади.

Суб’єкти господарювання мають вести попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів поблизу вищезазначених об’єктів під час розважальних, святкових заходів та відпочинку.

Контроль за виконанням цього розпорядження здійснюють Ковельський відділ поліції ГУ НП у Волинській області та відділ організації несення служби м. Ковель УПП у Волинській області ДПП.

За матеріалом ПроКовель

Залишити відповідь