Мирна хода закінчилась жорсткими затриманнями (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, Новини
13/09/2020, 1 Comment

13 серпня 2020 року в Бересті продовжились багатотисячні мирні демонстрації у підтримку проведення прозорих виборів і проти гвалту з боку силовиків.

Велика кількість демонстрантів рушила вуличками центральної частини міста.

На самому початку було видно, що демонстранти обирають вулочки з найменшою завантеженістю автомобільним рухом, хоча в місті таких небагато: фрагмент Маяковського, Карбишева, Куйбишева, Міцкевича, Радянських прикордонників.

Після виходу на вулицю Машерова постійно чулись заклики звільнити одну смугу для громадського транспорту.

Хоча хода йшла нетрадиційним маршрутом з вікон виглядали жителі Берестя які вітали демонстрантів прапорами чи одягом в колір білоруського національного прапору.

На плакатах і серед вигуків з’явилася тема затримання Марії Колесникової. Коли демонстранти проходили Берестейський слідчий ізолятор то до традиційних вигуків “Випускай” додалося “Марію”.

Люди несли плакати з сатиричними гаслами. На початку колони зібралася груп тих, хто накрився білими і червоними папками.

Центральна площа міста знову була закрита для демонстрацій. В певному моменті демонстрація яка збиралась повернути на бульвар Космонавтів. Бульвар був заблокований “космонавтами” з щитами. Хода зупинилась на перехресті в центрі міста. Люди почали кричати “Це наша площа”.

На перехрестя виїхав водомет, який почав розганяти демонстрантів. Частина голови колони була заблокована силовиками з бусів і автозаків. З’явилися силовики з нарукавними пов’язками і помповими рушницями. Демонстрантів почали жорстоко затримувати в сусідніх дворах.

 

1 thought on “Мирна хода закінчилась жорсткими затриманнями (ВІДЕО)”

Залишити відповідь