Мовознавець зустрівся з колегами та шанувальниками

29 жовтня на Ковельщину завітав український науковець, один з найвідоміших дослідників та популяризаторів української мови, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. У рамках візиту відбулася творча зустріч із освітянами-методистами, вчителями української мови та літератури закладів загальної середньої освіти району та міста.

Олександр Авраменко завітав до Ковеля на запрошення Волинського інституту післядипломної освіти, до організації на рівні району долучилися районний методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації.Фото Ковельської міської ради

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук привітала почесного гостя на Ковельщині та побажала продуктивного та цікавого спілкування упродовж творчої зустрічі.

Олександр Миколайович відразу налаштував присутніх на позитив і заохочував до інтерактивного спілкування. Мовознавець активно ділився спогадами дитинства, професійної діяльності, наводив цікаві приклади, часто жартував, тож така невимушена атмосфера лише йшла на користь при сприйнятті корисної інформації.

Зі сторінки Наталії Тхоржевської у Фейсбук
За матеріалом Ковель.район

 

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *