Модернізм в Берестейській архітектурі 1921-1939 – презентація видання

Олекcій Шумер, Оголошення
04/11/2019, Leave a comment

Початок: 4:11 (18:00)
простір “консерва”
(Бересть, вул. Куйбишева, 33)
Ціна: Вхід вільний

4 листопада в 18:00 у просторі “консерва” відбудеться презентація видання «Модернізм в Берестейській архітектурі 1921-1939 рр.», яке підготовлено волонтерської ініціативою “Берестейський конструктивізм”. Проект підтриманий Генеральним консульством Республіки Польща в Бересті, Польським Інститутом в Мінську і Історико-культурним центром BREST FORT.

Фото: binkl.by

Основою видання стали архівні справи з Державного архіву Берестейської області. Особливої ​​цікавими є креслення початкових планів будинків, які дозволяють порівняти задум архітекторів і сучасний стан модерністської спадщини. Графічне оформлення видання – бренд-студія GRAFIT.

Брест: не тільки фортеця, але і модерністська архітектура

У Бересті в міжвоєнний час було реалізовано понад 100 проектів будівель в стилі модернізму. Це місто має найбільшу кількість модерністських будинків в Білорусі. У виданні “Модернізм в Берестейській архітектури 1921-1939 рр.” ведеться про приватні забудови в центрі Берестя. На прикладі модерністської спадщини можна простежити тенденції архітектури та проектування міжвоєнного часу. Більш докладно про це можна дізнатися з передмови, підготовленої професором Академії мистецтв у Гданську (Польща) Міхалом Пшчулковським. Також каталог містить архівні фотографії різних часів, які дозволяють більш повно представити трансформацію будівель.

Криниця: budzma.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *