“Мотольская регата” об’єднає туристів-водників і велосипедистів.

ПроСВІТ, На здоров'я
31/05/2019, Leave a comment

1-2 червня на території Березовського і Яновського районів пройде фестиваль водного туризму “Мотольская регата”.

Для участі в регаті вже зареєструвалися 17 екіпажів. Крім білорусів, очікується по два екіпажі байдарочників з українських Луцька та Любешова, а також три польських команди. У схему руху туристів-водників внесла корективи природа. Через рясні опади значно піднявся рівень води в річці Ясельда. Тепер на байдарках можна буде пройти в місцях, які в посушливі роки доводилося виключати з маршруту. Таким чином, в учасників з’явиться можливість перевірити свої навички навігації в нових умовах.

Маршрут регати розбитий на два етапи. Учасники стартують вранці 1 червня в селі Високе і фінішують ввечері в агромістечоку Спорово. Там буде розбитий наметовий табір, заплановано концерт, конкурс туристичної пісні. На наступний день любителі активного відпочинку візьмуть курс на Мотоль – кінцеву мету подорожі, де заплановані велика культурно-спортивна програма, підведення підсумків і нагородження учасників фестивалю.

У цьому році фестиваль об’єднає туристів-водників і велосипедистів. По маршруту регати вперше пройде і велопробіг, в якому візьмуть участь близько 30 любителів двоколісного транспорту з Білорусі та Польщі.

За словами головного спеціаліста Яновського райвиконкому Степана Млинчика, завдяки “Мотольской регаті” в районі набирає популярність водний туризм. “За п’ять років в нашому фестивалі брали участь байдарочники-любителі з усіх регіонів Білорусі, а також Росії та України. Туристи з Польщі цікавляться можливістю організації водних походів вихідного дня”.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь