Міський парк пройде громадські слухання

ПроСВІТ, На здоров'я
16/03/2020, Leave a comment

З метою врахування громадських інтересів, після розгляду пропозицій та зауважень громадськості повторно вноситься на розгляд міської громади містобудівна документація «Детальний план території реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності в місті Ковелі Волинської області». Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля, її площа становить 6,5972 га. Проектом передбачається реконструкція міського парку відпочинку площею 4,8462 га, бульвару Лесі Українки та площі зі сторони парку та вулиці Незалежності.

На території парку планується провести реконструкцію, яка включатиме в себе поділ на функціональні зони та облаштування місць відпочинку для різних вікових груп. Зокрема виділено зону для облаштування дитячих атракціонів, спеціальну зону для підлітків і молоді для занять на роликах і скейтах, зону для тихого відпочинку людей з інвалідністю та людей похилого віку. Для мам з малечею у візочках і дітьми молодшого віку планується облаштувати по решті території парку невеликі зони для відпочинку з дитячими гірками і лазанками. Планується провести будівництво громадської вбиральні у східній частині території парку. Підлягатиме реконструкції озеленення парку, пішохідні доріжки та освітлення. Зокрема, буде проведено обстеження існуючих зелених насаджень та визначено дерева, які пропонується піддати санітарній обрізці чи лікуванню. На всій території парку планується провести посадку нових дерев та кущів.

Нові планувальні рішення пропонуються і на площі біля фонтану. ЇЇ буде збільшено, з метою організації місця проведення масових заходів і розваг для ковельчан. Існуючий фонтан планується демонтувати, а по центру площі збудувати новий пішохідний фонтан.

Зліва і справа від фонтану облаштують клумби з лавами для відпочинку. На клумбах буде висаджено дерева з широкими кронами, які забезпечуватимуть тінь у спекотну пору року. У північній частині площі, по центру, пропонується висадити ялину, яка буде окрасою і центром масових розваг на новорічні та різдвяні свята.

Проектом також запропоновано змінити місце розташування пам’ятника Лесі Українці. При вході в парк буде організовано невелику площу із застосуванням різних видів мощення та освітлення, на якій стоятиме пам’ятник. Таке проектне рішення підтримано і авторами монументу.

Для відвідувачів парку буде облаштовано місця для паркування вздовж вулиці Косачів на 18 машиномісць шляхом розширення проїжджої частини вулиці та зміщення існуючого тротуару.

Площа забудови складатиме 2655,0 кв.м, площа мощення – 20992,0 кв.м, площа озеленення – 42325,0 кв.м.

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності в місті Ковелі Волинської області відбудуться 08 квітня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

За матеріалом Волинь-online

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *