Місяць під слідством

ПроСВІТ, Новини
25/10/2020, Leave a comment

Як виглядає керівник організованої злочинної групи? За версією Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому приблизно так: 25-річна незаміжня вчителька іноземних мов. Її не застали “на місці злочину” по неї приїхали через десять днів. Дівчину звинувачують в організації протесту 13 вересня на перетині бульвару Шевченко і вулиці Московська. На відміну від більшості  демонстрантів вона проходить не по адміністративній, а по кримінальній справі. Учительку підозрюють у “організації групових дій, що грубо порушують громадський порядок, або активній участі в них”, тому поки триває слідство учительку тримають в ізоляторі вже чотири тижні. З “хороводи на перехресті” берестейському ізоляторі перебуває два десятка людей.

Батько учительки, відомий поет Володимир Глазов, організатор першого берестейського поетичного марафону “Міжріччя” написав на своїй сторінці:

Весь цей місяць, що дочка сидить за кримінальною статтею, я мовчав. Відмовлявся від коментарів, будь-яких виступів і т.п. … Я вважав, що так краще. Все, тільки б не нашкодити доче. І мені кричали у вуха: що ти робиш! треба бити в дзвони! треба про це говорити.
Дочка сидить. Одна. По конкретній кримінальну справу.
Тепер я заговорив. Дав одне інтерв’ю. Дав друге. Нерви не витримали. Мені знову в вуха кричать: що ти робиш! це може нашкодити дочки! замовч, старий дурень!
Дочка сидить. Одна. По конкретній кримінальній справі.
Треті мені радять: звернися до колег твого дідуся. Дід мій, нагадаю, полковник КДБ, начальник слідчого відділу, заслужений юрист БРСР. Будучи молодим лейтенантик, стояв на витяжку перед Цанавою, який кричав на нього, що якщо не відправить людину в табір, сам піде під суд. Дід не відправив
Я невіруючий … Але я б хотів, щоб дід бачив зараз свою правнучку. І нею пишався

А ось як оцінили професійну компетентність учительки ті, хто довірив їй навчання своїх дітей:

Спасибі величезне Streamline і викладачеві Глазовий Марині Володимирівні (Бересть)! … При цьому викладач Глазова Марина виконала величезну роботу в навчанні моєї дитини. Спочатку моя дочка не знала жодного англійського слова, у неї відсутнє бажання вивчати англійську, їй було дуже важко, складно було знайти контакт з іншими дітьми. Але Марина змогла кардинально змінити ставлення моєї дочки до навчання. Захоплюючі заняття, в ігровій формі, з танцями, піснями і барвистими посібниками допомогли моїй дитині здружитися з іншими дітками, відчути себе впевненіше, а найголовніше зрозуміти, наскільки це цікаво вивчати і знати англійську мову,” – коментар компанії на сайті Streamline з червеня 2020 року.

Залишити відповідь