Мішки повні котів (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
12/10/2019, Leave a comment

На кількох вулицях Ковеля котів майже немає. Вони зникають посеред дня. Маленького Пушика власниця лише на кілька хвилин виносить на двір і одразу ховає до хати. Місцеві розповідають, що бояться випускати пухнастих, бо о за кілька років їх зникла чи не сотня. Поранених тварин не раз діставали з капканів, а також мертвими виловлювали у місцевій водоймі. 

Люди переконані, що котів вбиває їхній сусід.”Він погрожує людям, сказав, що коти тут ходити не будуть“, – каже Зінаїда Паляниця.

Чоловік разом з дружиною з сусідами не спілкуються. Хвіртка зачинена. Журналістам каже, що майже десять років розводить рідкісних голубів. За великі гроші купує їх за кордоном і вже неодноразово бачив, як його птахів з’їдали сусідські коти. Не заперечує – котів виловлює. Але, мовляв, лише тих, хто заходить до нього. Тварин не вбиває, а вивозить. Сусіди ж стверджують, що він навмисне полює на котів. Біля огорожі показують пастки – капкани. 

До поліції люди віднесли вже кілька заяв. Відкривати справу там поки не поспішають. “Збираємо відповідні докази, які будуть спростовувати або стверджувати ці випадки“, – каже в. о. керівника Ковельського відділу поліції Олександр Ципко. Якщо провину сусіда доведуть, йому загрожуватиме три роки за гратами. 

За матеріалом ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *