Надрукували копію Каменецького стовпа

Алєсь Варикіш, керівник фонду “Країна замків”, надрукував на 3-Д принтері макет Каменецького стовпа. Вперше це було зроблене в 2016 році. Парк мініатюр знаходиться в селі Родевичі Ошмянського району в кількох кілометрах від Гольшанського замку. 

Підвищення конкурентоспроможності національної економіки, стимулювання регіонального розвитку, інноваційного та людського потенціалу країниє основним завданням Програми соціально-економічного розвитку Республіки Білорусь на 2016-2020 роки, яка реалізується за допомогою спільного проекту Міністерства економіки Республіки Білорусь, Європейського союзу та Програми розвитку ООН “Сприяння розвитку на місцевому рівні в Республіці Білорусь”, який завершився 31 жовтня 2018 р..

За фінансової підтримки Європейського союзу та Програми розвитку ООН з середини 2015 р Білорусі проводиться цілеспрямована діяльність з підтримки регіонального розвитку, розвитку ініціатив на місцях щодо вирішення місцевих проблем шляхом мобілізації всіх наявних ресурсів малих і середніх населених пунктів, особистої і колективної ініціативи з метою сталого розвитку територій.

В рамках проекту фінансуванням охоплені 30 пілотних районів, в яких адаптується територіально-орієнтований підхід до розвитку і реалізується понад 240 місцевих ініціатив з фінансуванням більше 3,5 мільйонів євро.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *