Наслідки новорічного дикунства

ПроСВІТ, На здоров'я
23/12/2019, Leave a comment

Прояви новорічного дикунства посилюються з наближенням до святкових днів. Охочі багато заробити на порівняно недавно введеній звичці ставити в хаті на колядні свята хвойну рослину не гребують нічим. Не дивно, що 23 грудня прес-служба Православної церкви України опублікувала заяву в якій закликала відмовитись від зрубаних ялинок: ““Ялинка, як і будь-яке інше дерево, рослина або тварина, є тим Божим творінням, яке разом з людиною радіє Різдву. І правільніше, щоб ці події Боговтілення Його творіння раділи живими”.

Недавно ПроСВІТ повідомляв про випадок на Шаччині. Вочевидь він не мав належного резонансу, бо історія повторилася у більших масштабах. 

Поблизу села Підріжжя Ковельського району  на ділянках лісу 49 та 45 кварталів лісництва, у напрямку села Рудка-Миринська невідомі зрізали майже півтисячі (!) ялинок та молодих сосен. За даними поліції, зрубали 58 ялинок та 390 сосен

Зрубані дерева / САД у Волинській області

На вилучені дерева накладено арешт. Відкрито кримінальне провадження. Зловмисникам загрожує штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт, терміном до шести місяців, або обмеженням волі, терміном до трьох років, або позбавленням волі на той самий термін, з конфіскацією незаконно добутого.

За матеріалом Район

 

Залишити відповідь