На березі озера планують збудувати потужний реабілітаційний комплекс

ПроСВІТ, На здоров'я
08/03/2021, Leave a comment

Голова облради Григорій Недопад під час пресконференції з приводу 100 днів роботи Волинської облради повідомив, що ще взимку з колегами відвідав Західний реабілітаційно-спортивний центр у селі Сянки Львівської області. Він за своїми потужностями та матеріально-технічною базою є кращим і єдиним закладом такого рівня в Україні. Зі слів голови облради, подібний хочуть збудувати території Шацької територіальної громади.

Є велика можливість і надія, що нам дозволять реалізувати цей проект на теренах області. В Шацькій громаді вже виділили земельну ділянку в мальовничому місці. Це багатомільярдний проєкт. Міністерство молоді та спорту нам вже окреслило дорожню карту і ми починаємо рухатися“, – повідомив він.

Йдеться, зокрема, про подання до Уповноваженого Президента України з питань осіб з інвалідністю проєкту “Будівництво центру олімпійської та паралімпійської підготовки з фізичною реабілітацією учасників АТО/ООС в с. Пульмо Ковельського району (озеро Пулемецьке)”. У цьому закладі спортсмени зможуть не лише тренуватися, а й проходити реабілітацію після травм.

До слова, область планує в 2020 році почати будівництво мультифункціонального спортивного комплексу на базі практики спортивно-оздоровчого табору “Гарт” на озері Світязь Шацького району.

За матеріалом Волинські новини

Залишити відповідь