На водопостачання у Шацькому поозер’ї з обласного бюджету виділять понад 2 млн гривень

ПроСВІТ, На здоров'я
13/03/2020, 1 Comment

Під час пленарного засідання 29 сесії Волинської обласної ради 12 березня внесено зміни до Регіональної екологічної  програми «Екологія 2016-2020».

У рамках змін у розділі «Охорона і раціональне використання водних ресурсів»: підрозділ І «Водопостачання та водовідведення» доповнили пунктом «Реконструкція свердловини для водопостачання населення в село Бужани Горохівського району». На цю потребу передбачатимуть 293 тисячі гривень.

Підрозділ ІІІ «Регулювання річок, відновлення і підтримання сприятливого режиму та санітарного стану водних об’єктів» довонили новими пунктами «Покращення гідрологічного режиму та санітарного стану стариці річки Стир в с. Липляни Жидичинської с/р Ківерцівського району» (778 тисяч гривень) та «Проведення заходів щодо збереження Шацького поозер’я» (1,567 мільйона – 1,067 з обласного та 0,5 з місцевого бюджету), підрозділ V «Будівництво і посилення надійності гідротехнічних споруд» доповнять пунктами:  «Капітальний ремонт меліоративних каналів К-3, К-5, МК-2 Кизівської осушувальної меліоративної системи Старовижівського району (Смідинська с/р)» (722 тисячі),  «Капітальний ремонт каналів К-2, МК-1 (р. Осина) ПКО-ПК4+37, ПК87+20-ПК91+50 та облаштування рекреаційної зони на озері в с. Черськ Маневицького району» (1,497 мільйона),   «Капітальний ремонт мережі водовідведення та здійснення заходів щодо запобігання підтоплення, облаштування та очистка каналів, акумулюючих водойм в селах Скулин, Уховецьк, Ломачанка, Черемошне на території Колодяжненської сільської ради Ковельського району» (570 тисяч) та  «Капітальний ремонт внутрішньогосподарських каналів К-71 та К-71-3 на території Світязької сільської ради Шацького району меліоративної мережі осушувальної системи «Регулювання р. Прип’ять»» (530 тисяч).

За матеріалом Волинь-online

1 thought on “На водопостачання у Шацькому поозер’ї з обласного бюджету виділять понад 2 млн гривень”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *