На думку жителів Зеленого Бору проблема свинцевої золи вирішена частково

В минулому місяці голова Берестейського облвиконкому Анатолій Лис офіційно заявив, що проти підприймальників які не виконали своїх зобов’язань щодо утилізації відходів Білінвестторг-Сплав ведуться активні слідчі дії, а самі вони вивезени на один зі спеціалізованих полігонів. Інформацію прокоментувала мешканка Зеленого Бору Світланою Гойшік, яка активно боролася за вивезення розміщеної в селі свинцевої золи.

– Так, влада, нарешті почала діяти і виконала велику роботу: вивезли замість 7 тонн, про які говорили спочатку, понад 10 тисяч тон свинцевою золи. Правда, при вивезенні відходів всю дорогу засипали цієї червоної золою. З того, що ми знаємо, є ще одна купа з такими ж відходами. Вона присипана землею, і невідомо скільки там цієї свинцевої золи. Влада обіцяє вивезти і зробити рекультивацію ґрунту.

Фото Алеся Левчука

Всі питання місцева влада обіцяла вирішити до 1 вересня. Я була в Івачевицькому райвиконкомі і просила мене ознайомити з планом робіт, але на 10 вересня у них ніякого плану не було. Пройшов ще місяць, поки процес рухається слабо. Крім золи в баулах лежить пластмаса, вона всюди на вулиці, на складах.

За матеріалом Зелений портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *