На Каменецькому кільці встановили шлагбаум, перевіряють автомобілі

На місці імпровізованого блок-посту, який розташований на з’їзді з Каменецького кільця в напрямку Каменця працюють співробітники прикордонної служби.

На Каменецькому кільці встановили шлагбаум, перевіряють автомобілі. Що відбувається?

Сам шлагбаум не використовується, проїзд для транспорту відкрито, але по всій видимості, його можуть у будь-який момент закрити при необхідності.

Співробітники прикордонної служби підходять до водіїв автобусів, щось запитують у них, і автобус продовжує рух. Можна лише припустити, що проходять якісь навчання, пов’язаний з протидією незаконній міграції.

Пізніше очевидці розповіли: “Вони зупиняють приватні автомобілі і перевіряють паспорти всіх, хто в машині. Питають куди і навіщо їдеш. І відпускають”

У прес-службі Берестейської прикордонної групи підтвердили – блок-пост встановлений в рамках заходів, спрямованих на протидію незаконній міграції, деякий час він там буде перебувати постійно. Можна відзначити, що за перший тиждень липня берестейські прикордонники затримали 25 порушників державного кордону.

«Зараз проводяться заходи щодо припинення появи нелегальних мігрантів в прикордонній зоні. Дані заходи будуть проводиться деякий час на тих напрямках, де нелегалів найчастіше підвозять до лінії державного кордону», — повідомив офіційний представник Берестейської прикордонної групи Сергій Дмитрієв.

Контрольні пости працюють на виїзді з Берестя в Каменецькому напрямку, а також на томашввскої трасі.

У зв’язку з чемпіонатом світу з футболу спостерігається зростання кількості нелегальних мігрантів, які намагаються незаконно перетнути білоруський кордон з країнами Євросоюзу. За минулий тиждень на берестейській ділянці затримали 25 порушників. Зараз кількість затриманих — близько 40 осіб. Багато з них приїхали до Росії без візи за паспортами вболівальників, а потім приїхали до Білорусі, щоб спробувати незаконно перетнути білорусько-польський кордон.

Криниця: 

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *