На Ратнівщині чекають повінь

Голова ратнівської райдержадміністрації Андрій Харлампович, провів нараду з питання загрози паводку. Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Євген Савлук, начальник МУВГ Михайло Тимощук, начальник районного сектору Управління ДСНС України в Волинській області Олександр Мицюк, головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Сергій Бойко, представники дорожніх служб.

За оперативною інформацією, яку надав начальник управління водного господарства Михайло Тимощук, затопленими є 700 гектарів. Найгірша ситуація в Щедрогірській і Річицькій громадах. Ситуація моніториться кожного дня, оскільки на значній частині водних об’єктів ще лежить лід. Постійно працює Щедрогірська насосна станція, в комплектації якої два насоси, планується для підсилення доставити ще два.  

Багато залежить від стану насосно-силових агрегатів. На даний момент необхідно зробити перемотку електродвигунів, вартість становить 20 тисяч гривень. Тому відразу було прийняте рішення виділити 40 тисяч гривень з комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За матеріалом Волинь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *