На Світязі будуть велодоріжки і широка дорога

Кожному, хто бував влітку на озері Світязь відомо, який інтенсивний рух, і які черги з машин виникають поблизу озера і в сусідньому селі. Наступного року ситуація зміниться. В селі Світязь стартують роботи з розширення дороги в рамках проекту облаштування рекреаційної території на землях постійного користування Шацького національного природного парку в межах берегової лінії озера Світязь (від бази відпочинку ФМІ до метеостанції).

В вересні місяці розпочалися тендерні процедури з визначення підрядника, які на сьогоднішній день успішно завершені. Переможцем тендеру стало ТОВ «Луцькавтодор-сервіс».

20 листопада, на місці розширення дороги в селі Світязь зібралися всі зацікавлені в реалізації проекту особи, включаючи проектувальника, представників компанії-підрядника, субпідрядної організації, Шацького національного природного парку тощо. В обговоренні робочих моментів реалізації проекту розширення дороги взяв участь і Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації.

-Цього року ми маємо максимально використати можливості реалізації цього проекту та освоїти кошти. Погодні умови не дуже сприяють виконанню робіт, проте ми докладемо всіх зусиль, щоб забити буронабивні палі під підпірну стінку та виготовити металеві конструктивні елементи. Якщо нам вдасться це зробити, далі вже можна буде розширювати дорогу, встановлювати бордюри, будувати тротуари, велодоріжки тощо, – відзначив Михайло Антонян, заступник начальника Служби автомобільних доріг Волинської області, представник виконавця.

Після узгодження всіх робочих моментів підрядник розпочне будівельні роботи вже найближчими днями. Цього року на проект розширення дороги планується освоїти 9 мільйонів гривень.

Відповідно до проекту, в прибережній смузі озера Світязь заплановано розширення дороги, впорядкування пляжу, передбачені дитячі майданчики, місця для атракціонів та торгівлі, велосипедні доріжки, туалети і душові кабінки, паркувальні зони, майданчики для сміттєвих контейнерів тощо.

 
  
 
 

За матеріалом Шацьк.район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *