На Світязі з автомобіля вкрали майже 90 тисяч гривень

ПроСВІТ, Новини
30/07/2017, Leave a comment

В розпал сезону на Світязі зростає кількість відпочиваючих, а з ними й кількість інцидентів.

4 рази громадяни зверталися в поліцію зі скаргами на те, що в барах, кафе і громадських місцях Світязя лунає голосна музика в нічну пору. 20 липня в Шацьку, біля озера, невідомі особи побили чоловіка і забрали з собою його дружину. Чоловік заявив про інцидент у поліцію, але згодом повідомив, що з дружиною помирився, і конфлікту більше немає.

Цього ж дня о 2.00 годині в лісі поблизу Шацька заблукав громадянин Н. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, він не зміг пояснити, в якому саме місці перебуває, тому знаходити шлях додому довелося самому.

В Світязі поліцейські шукали також молодого чоловіка, який, випивши пива, перестав орієнтуватися на місцевості, та 4-річну дитину. Пошуки закінчилися успішно.

Двоє відпочивальників вкотре стали жертвами шахраїв. Один начебто за оренду житла в Світязі перерахував на рахунок шахрая 1000 грн., інший – 1100 грн. В селі ж ні «здавача» житла, ні вказаної адреси не виявилося, не відповідали і телефони, з яких телефонували шахраї.

З 20 по 25 липня Шацьке відділення поліції чотири рази повідомили про крадіжки. В селі Світязь з сумки ковельчанина вкрали мобільний телефон вартістю 3 500 грн.; з автомобіля жителя міста Володимир-Волинський – документи на авто, банківські картки та кошти в сумі 1800 грн.; з автомобіля жительки Рівненської області викрали найбільшу суму в цьому сезоні – 1900 доларів та 34 000 грн.

Поліцейські закликають місцевих жителів та відпочивальників не втрачати пильності і не залишати речей без нагляду.

За матеріалом Шацьк.Район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *