Незаконна вирубка лісу

Віктор Місіюк, Новини
04/10/2020, Leave a comment
Через незаконну порубку лісу в заказниках слідчі Державного бюро розслідувань оголосили підозру у службовій недбалості двом працівникам Волинського лісомисливського господарства.

Йдеться про заступника начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також колишнього головного спеціаліста лісового відділу цього господарства.

Слідчі кажуть: посадовці незаконно видавали лісорубні квитки на проведення суцільних рубок. Дерева різних порід вирубували на території заказника місцевого значення “Осівський” та “Озерянський” державного підприємства “Турійське лісове господарство”. В результаті держава втратила 17 мільйонів 611 тисяч гривень.

На Волині викрили схему продажу деревини на 17 мільйонів гривень

Обом посадовцям районного лісового господарства загрожує позбавлення волі на строк від двох до п`яти років із позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років зі штрафом до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Два тижні тому у Ковельському районі на території Тойкутської сільської ради екологи спільно з правоохоронцями виявили незаконну рубку дерев. На ділянці екологи не дорахувалися 2937 дерев різних порід. Інспектори нарахували 6 мільйонів 146 тисяч 373 гривні збитків за шкоду довкіллю. Недавно жителі села Стобихва попросили допомоги в боротьбі з лісівниками-оборотнями і чорними лісорубами.

За матеріалом Суспільне

Залишити відповідь