Нелегальний тютюн

Володимир Кошелюк, Новини
05/01/2017, Leave a comment

Оперативними підрозділами Північного регіонального управління Держприкордонслужби спільно з представниками податкової міліції в пункті пропуску «Доманове» затримано вантажний автомобіль під керуванням громадянина Республіки Білорусь з великою партією сигарет.

Під час оформлення даного транспортного засобу під керуванням громадянина Республіки Білорусь у прикордонників виникли підозри щодо легітимності відправника та отримувача 1240 ящиків цигарок. В результаті поглибленого огляду встановлено, що сигарети, які переміщуються через державний кордон, не мають марок акцизного збору та містять ознаки незаконного виготовлення та підробки пакування. Також в ході вивчення товарно-супровідних документів виникли сумніви щодо їх автентичності, дані про підприємство-відправника мали ознаки фіктивності.

Відомості внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань, розпочато досудове розслідування, проводяться невідкладні слідчі дії, транспортний засіб з тютюновими виробами, вартістю понад 180 тисяч доларів США, затриманий та вилучений.

За інформацією Волинь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *