Неповнолітня мати не мала жодних документів

ПроСВІТ, Новини
19/02/2019, Leave a comment

В березні минулого року в пологове відділення Кобринської лікарні поступила вагітна дівчина. Вона пояснила лікарям, що належить до етнічної меншини і документів у неї немає. Медики повідомили про це правоохоронців. Через те, що дівчина неповнолітня районний відділ Слідчого комітету порушив кримінальну справу щодо 20-річного батька дитини.

Дівчина проживала в одному з сіл Кобринського району разом з матір’ю. Обидві вони не вміють ні писати, ні читати. “Мати дівчини встановила факт свого народження в судовому порядку і отримала свідоцтво про народження лише в квітні 2016 року. Кобринський райвідділ не отримав від українських колег відповідь про громадянську приналежності жінки, вона також не мала документів, що засвідчують особу”, – пояснили в прокуратурі.

Прокурор Кобринського району для захисту прав і законних інтересів неповнолітньої і її новонародженої дитини подав до суду заяву про встановлення факту народження дівчини. Воно було задоволено, рішення вступило в законну силу. Це допомогло дівчині отримати свідоцтво про народження матері та її малюка, оформити допомогу по догляду за дитиною.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *