Непритомну господиню винесли з ванної (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
05/10/2021, Leave a comment

3 жовтня в 15-26 рятувальникам надійшло повідомлення про загоряння квартири на вулиці Московській в Бересті. До місця виклику негайно виїхали підрозділи Міністерства з надзвичайних ситуацій. В вікні квартири на 9-му поверсі багатоквартирного житлового будинку було видно відкритий вогонь.

– Я і мої колеги, командир відділення Іван Абрамчук, старший пожежний Дмитро Дульчевский, пожежний Владислав Пашкевич, в складі ланки газодимозахисної служби проникли в квартиру через незачинені вхідні двері, – розповів начальник варти пожежної аварійно-рятувальної частини №3 Берестейського міського відділу з надзвичайних ситуацій Едуард Буза. – У ванній кімнаті на підлозі в непритомному стані ми виявили господиню квартири 1950 року народження. Винесли її на сходову клітку і передали медикам.

За життя жінки боролися лікар швидкої медичної допомоги пожежного аварійно-рятувального загону обласного управління МНС Артем Бобров, рятувальник-фельдшер цього ж загону Владислав Куликівський, водій штабу ліквідації надзвичайних ситуацій центру оперативного управління обласного управління МНС Ігор Байдук, а також прибула бригада швидкої медичної допомоги. Після реанімаційних заходів пенсіонерка з попереднім діагнозом «отруєння продуктами горіння» була госпіталізована.

В результаті вогнем знищено меблі та внутрішнє оздоблення житлової кімнати, пошкоджено меблі та внутрішнє оздоблення в коридорі і кухонному приміщенні, закопчені стіни та стеля в квартирі. Причина пожежі встановлюється.

За матеріалом Берестейського обласного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій

Залишити відповідь