Не бачу, не чую, не коментую

ПроСВІТ, На здоров'я
23/05/2020, Leave a comment

20 травня в Бересті на стіні нежилого будинку поблизу Набережної, який неодноразово використовувався вуличними художниками, графітістами з’явився новий стріт-арт на тему COVID-19. На ньому зображений відомий будийський символ мудрості: “Якщо я не бачу зла, не чую про зло і нічого не говорю про зло, то я захищений від нього”.

Образ підхоплений популярною культурою інтерпретується як символ відчудженості, уникання неприємних тем, збереження секретів: “Нічого не бачу, нічого не чую, нічого не скажу”. Фото розмістив берестейський сайт Бінокль. До зображень мавп додано логотип Міністерства охорони здоров’я і стіл з мікрофонами. Центральний мікрофон підписаний прізвищем міністра охорони здоров’я.

Нагадаємо, з 17 квітня 2020 року Міністерство охорони здоров’я не проводить стримів та брифінгів на тему COVID-19. На сайті Берестейського обласного центру гігієни, епідеміології та громадського здоров’я інфомація про епідеміологічну ситуацію з по коронавірусній пандемії не оновлюється з 8 квітня. На інформаційному ресурсі Берестейського зонального центру гігієни, епідеміології та громадського здоров’я інформація не тільки не оновлювалась, але з 13 квітня зникли навіть попередньо розміщені новини на цю тему.

Пандемія неодноразово ставала темою берестейського стрітарту, які з’являлися в центрі міста, а також на Набережній. До вечора 20 травня малюнок зник зі стіни зник.

 

 

 

  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *