Новий медіасезон на ПроСВІТі

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
10/09/2020, Leave a comment

Світова пошесть принесла немало змін. Переміна планів не дозволила зробити одне, але дозволила зробити інше. Медіа урожай вже дозрів. Новий медіасезон починається раніше. ПроСВІТ стає більш змістовним, структурованим, різноплановим та медійним. Історія і сучасність зазвучать новими голосами. 

В новому розділі “ВІДЕО” стане більше відеозаписів на регіональну тему. Крім унікальної інформації тут буде упорядковано усе відео, яка з’являється на сайті. В наступному сезоні ПроСВІТ буде регулярно знайомити з новими підляськими передачами “Український перегляд”.

Вашій увазі два щотижневі інформаційні проекти ПроСВІТ – “Експертиза” (дивіться перший випуск) і “Позиція”. Виникли вони в результаті співпраці голови Української науково-педагогічної спілки “Берегиня” Віктора Місіюка, голови Західнополіського науково-краєзнавчого товариства “Загороддя” Віктора Кохновича з блогером Анатолієм Сайгоном. Проекти різноформатні але взаємопов’язані і, часом, є продовженням один другого. Проекти експериментальні. Автори сподіваються на їх розвиток, технічне вдосконалення.

Читачі ПроСВІТу змогли оцінити підляські радіопередачі  “Українська думка” і “Українське слово”. Тепер їх випуски можна буде легко знайти в розділі АУДІО.

В новому сезоні ви можете створювати з нами регіональні новини, поміщати актуальну важливу інформацію, анонсувати події. На сайті з’явилась кнопка “Поділитись новиною”. Адміністратори беруться оперативно обробляти ваші повідомлення і публікувати їх. 

Будьмо разом!

Залишити відповідь