Нові спалахи. Похорон і хатні богослужіння (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, На здоров'я
23/06/2020, Leave a comment

22 червня в Волинський області підтвердили позитивний статус у 70 хворих на COVID-19. Обласні заклади, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19 заповнені на 47,6%. Одна з найскладніших ситуацій склалася у північних районах. У Ратнівській ЦРЛ – 83 пацієнти. Зайняті 97,6% ліжок у відділенні. В Камінь-Каширській ЦРЛ зайняті 74 ліжкомісця з 85. У Ківерцівському районному ТМО – 36 пацієнтів, зайняті 90% ліжкомісць. У Ковельському МТМО – 36 пацієнтів. Відділення заповнене на 66%.

Заступник голови адміністрації Тетяна Щербак прокоментувала інформацію про нові спалахі захворювання:

«Найбільше хворих у Ратнівському районі – 29 осіб. Серед них 2 працівника “Волиньгазу” і 21 непрацюючих та пенсіонерів. Ми будемо посилювати там протиепідеміологічні заходи.

Дуже просимо представників релігійних конфесій звернути увагу на карантин. 20 нових хворих на коронавірус – це віруючі баптисти з села Річиця, які відвідували по 10 осіб два богослужіння на території приватних будинків. Тому ми просимо обмежити проведення загальних богослужінь. І дотримуватися усіх карантинних вимог. Крім того, є спалахи серед відвідувачів храмів. В тому числі у Камінь-Каширському районі», – зазначила представник облдержадміністрації.

«У селі Замшани виявили 16 випадків захворювання на коронавірус. Ймовірне зараження відбулося під час похорону, де побували понад 150 осіб», – сказала  Тетяна Щербак. Вона висловила здивування, чому у районі відбувся такий масовий захід під час карантину: «Я буду просити правоохоронні органи звернути на це увагу. У нас заборонені масові зібрання».

В окремих районах Ратнівського та Камінь-Каширського районів вживатимуть додаткових заходів для недопущення поширення інфекції. За весь період спостережень в Камінь-Каширському районі зафіксовано 109 випадків, в т.ч. 6 летальних. В Ратнівському районі – 84 випадки, в т.ч. 2 летальних.

НАЖИВО | 22 червняБрифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції⚡️Спікер:✔️ заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак

Publiée par Волинська обласна державна адміністрація sur Lundi 22 juin 2020

За матеріалом Волинь_ua

 

Залишити відповідь