Обласну поліклінику обладнали smart-реєстратурою

ПроСВІТ, На здоров'я
13/09/2020, Leave a comment

В головній поліклініці області з’явилась smart-реєстратура.  Щодня Берестейську обласну консультативну поліклініку відвідують близько 600 пацієнтів, більше половини з яких – жителі сільських районів області. За 2019 рік у закладі обслужили понад 127 тисяч осіб. Прийом по 33 лікарськими спеціальностями ведуть близько 60 вузьких фахівців.

Реалізувати давні плани про цифровізації консультативної поліклініки берестейським медикам дозволила ситуацыя останніх місяців, коли кількість пацієнтів, що відвідували поліклініку була мінімальна. Модернізацію першого поверху виконали за неповних три місяці: відремонтували приміщення, провели комунікації, замінили обладнання в реєстратурі, збільшивши штат її співробітників.

У фойє встановлено інфокіоск і електронне табло з голосовим оповіщенням пацієнтів. Є інформаційно-реєстраційна стійка для медичного реєстратора, який керує потоками пацієнтів, а також коригує при необхідності електронну чергу.

Ми вивчали подібний досвід в країні, побували в багатьох установах. Найголовніше – нам потрібно було вдосконалити й оптимізувати роботу медичних реєстраторів, зробити її більш швидкою, ефективною і, звичайно ж, створити сприятливі умови для пацієнтів. Для цього роботу всіх реєстраторів спеціалізували, структурували. Припустимо, шість з них займаються тільки взаємодією з пацієнтами, один зустрічає відвідувачів, допомагає їм користуватися інфокіосками, двоє знаходяться на картосховищі, ще двоє зайняті виключно прийомом телефонних дзвінків в колл-центрі“, – розповіла завідуюча поліклінікою Ала Горольова.

Впровадження нових технологій в амбулаторно-поліклінічний етап нашого структурного підрозділу дуже важливе. Потік пацієнтів тут величезний, і цифровизация дозволить поліпшити доступність медичної допомоги населенню. Роботи обійшлися приблизно в 100 тисяч рублів. Це все спонсорські і позабюджетні гроші“, – зазначає головний лікар Берестейської обласної клінічної лікарні Олександр Карпіцкій.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *