Оксамитовий сезон на Білому озері

ПроСВІТ, На здоров'я
30/08/2020, Leave a comment

Роботу реабілітаційно-оздоровчого комплексу Рівненської АЕС «Біле озеро» продовжили до 15 вересня 2020 року. У літній період тут, на одному з відомих регіональних курортів, Білому озері Володимирецького району, оздоровилися  тисяч осіб.

За словами директора Реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» Ярослава Устимчика, цьогоріч з дотриманням усіх карантинних заходів в період з 06 липня по 28 серпня оздоровлено 1469 осіб (працівників Рівненської АЕС) та 401 особу (інші гості комплексу).

Оздоровчий сезон на Білому озері проходить більш, ніж успішно. Тож було прийнято рішення продовжити сезон відпочинку до 15 вересня 2020 року. Всім охочим працівникам Рівненської АЕС (їхнім дітям, членам сімей працівників) та пенсіонерам — членам Атомпрофспілки для отримання послуг з реабілітації, оздоровлення та рекреації придбати путівки можна в приміщенні профспілкового комітету електростанції. Працівникам, в яких виявлено COVID-19 та які перебувають на ізоляції, путівки реалізовуватись не будуть, – наголосив Ярослав Устимчик.

Для любителів оксамитового сезону, відпочинок на РОК «Біле озеро» стане хорошою нагодою побороти щемливе почуття суму за літом, яке минає та відчути увесь посмак чудового відпочинку.

За матеріалом РАЕС

Залишити відповідь