Онлайн-ярмарок, стратегічні зміни, придорожні хрести і культурні програми (АУДІО)

ПроСВІТ, Новини
04/04/2021, Leave a comment

Великодній онлайн-ярмарок з одного боку створює передсвяточний настрій, а з іншого є формою роботи для культурних установ, прийнятної в умовах пандемії. Гмінний культурний центр у Черемчі вже кілька років організовує цей вид ремісничого ярмарку. Цього року він вперше був онлайн. Керівництво та працівники центру сподіваються, що другий – до православного Великодня, вже буде проведений за участю громадськості.

Мірослав Скорка – новий президент Спілки українців у Польщі. 28 березня в режимі он-лайн відбувся 8-й з’їзд організації. Журналісти “Української думки” поцікавились у нового керівника найбільшої організації української меншини в Польщі про пріоритети в діяльності Союзу та необхідність стратегічних змін.

У Хрестопоклонну неділю проф. Василій Крупич – редактор Доброводських календарів, що видаються з 2014 року, говорить про важливість хрестів у традиційному ландшафті.

Громадський активіст, солтис Вуорлі Марко Хмелевський, розповідає про проекти, заплановані на цей рік, спрямовані на використання культурної спадщини для пропагування місцевості.

Залишити відповідь