Особливо охоронюваних територій зібльшилось на тисячу гектар

ПроСВІТ, На здоров'я
09/02/2021, Leave a comment

В 2020 році у Берестейській області площа особливо охоронюваних природних територій збільшилася на тисячу двісті тридцять п’ять га. Зараз займають 15% території південно-західного регіону.

В минулому році прийнято рішення про перетворення заказників місцевого значення “Дивин – Великий Ліс” і “Бобровина” в Кобринському районі. Під охороною у області перебувають 556 місць проживання 74 видів диких тварин і 491 місце зростання 58 видів дикорослих рослин, включених до Червоної книги.
У містах і селах регіону в минулому році висадили 78 тисяч дерев та 30 тисяч корчів. У тому числі завдяки участі жителів області в екологічних акціях площа озеленених територій збільшилася на 126 гектара.

В області завершили розробку проектів водоохоронних зон та прибережних смуг для всіх міст і районів. “Для забезпечення нормативної якості  стічних вод триває реконструкція очисних споруд в Барановичах, Березі, Бересті, Жабинці, Лунинці і Пинську. Розроблено проектно-кошторисну документацію на модернізацію очисних в Дорогичині, Янові і Ляховичах“, – відзначили в обласному комітеті природних ресурсів і охорони навколишнього среди.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь